Produkcja Zniczy i Lampionów CEiM Marek Cyprowski

Otorowo , ul.Leśna 14
tel. 603-545-690
e-mail: biuro@ceim.pl

Poznań Franowo, Hala K3 box 15 , box 16
tel. 782-251-20
e-mail: ceimbarbara@o2.pl

Szamotuły, ul.Sportowa 5A
tel/fax. (061) 292-22-90
email: alina@ceim.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Składanie zamówień: zamowienia@ceim.pl
Reklamacje: reklamacje@ceim.pl

Natalia Michalska
tel. 603 545 690
e-mail: natalia@ceim.pl

Piotr Michalski
tel. 607 663 966
e-mail: piotr@ceim.pl

Olga Dominczak
tel. 607 140 733
e-mail: olga@ceim.pl

Roman Kubowski
tel. 663 472 044
e-mail: roman@ceim.pl

Robert Kiernicki
tel. 506 099 055
e-mail: robert@ceim.pl

Jesteśmy producentem zniczy oraz lampionów, obecnym na rynku od niemal 25 lat. Jeśli chcą Państwo kupić znicze wysokiej jakości, hurt z nami jest opłacalną decyzją.

W ofercie CEIM dostępne są znicze – wykonane z najwyższej jakości komponentów, o ciekawym i kreatywnym wzornictwie, wkłady do zniczy – zarówno olejowe i parafinowe oraz elektryczne; o długim czasie palenia i w wielu rozmiarach, lampiony – w tym całoroczne oraz ceramiczne, a także szeroki wybór świec – aromatyzowanych, ozdobnych i okazjonalnych. Wszystkie produkty powstają przy użyciu nowoczesnych technologii i kompozytów o wysokiej trwałości. Istnieje również możliwość zakupu naszych zniczy detalicznie w jednym z naszych sklepów firmowych. Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy – jakość łączymy z dobrymi cenami, wspieramy logistycznie naszych klientów hurtowych.

Współpraca z nami to dobry wybór.
Zachęcamy do kontaktu – nasi doradcy z chęcią przedstawią wszystkie szczegóły oferty!